fbpx
Tokat'dan Güncel Haberler

GAZETECİ ORAKÇI’NIN MUTLU GÜNÜ

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Onur Kurulu Başkanı ve Haber 60’ın İmtiyaz Sahibi gazeteci Yakup Orakçı’nın biricik kızı Esmanur Orakçı dünyaevine girdi. Damat Sinan Günlüer ile dünyaevine giren Esmanur Orakçı’nın Yeşil Vadi Hanzade Salonunda gerçekleşen düğün merasiminde siyaset, iş dünyası ve medya mensubu konuklarının akınına uğradı.

Gazeteci Yakup Orakçı’yı bu mutlu gününde yalnız bırakmayan gazeteci dostlarının yanısıra; AK Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, AK Parti Tokat İl Başkanı Dt. Cüneyt Aldemir, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek,Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer, GOÜ Öğretim Görevlisi Recep Bozdemir ve TGF Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Musa Özdemir genç çiftin şahitliğiğinde hazır bulundular.

Düğün yoğun davetlilerin düğün yemeğinin ardından gençlerin eğlencesi ve halaylarla son buldu. Bizde Tokat Kanal 101 yayın gurubu olarak gazeteci arkadaşımız Yakup Orakçı’ya hayırlı olsun dileklerimizi iletirken, genç çiftimiz Esmanur ile Sinan’a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu