TokatTokat Siyaset Haberleri

İYİ PARTİ TOKAT’TA ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Hakan Karagöllü ve Yönetim Kurulu üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklara balon ve bayrak dağıtarak çocukları sevindirdi.
İYİ Parti Tokat Merkez İlçe Başkanı Hakan Karagöllü ve Yönetim Kurulu Üyeleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenledi. Bu kapsamda çocuklara balon ve bayrak dağıtan Başkan Karagöllü”İYİ Partiyi diğer siyasi partilerden farklı kılan devamlı halkın içinde olmamızdır. Bugün de çocuklarımızı sevindirdik. Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. “dedi.
“ÇOCUKLARIMIZ AYDINLIK YARINLARIMIZIN TEMİNATIDIR”
Başkan Karagöllü “Sevginin, barışın, umudun ve kardeşliğin kaynağı olan en kıymetli varlıklarımız yani çocuklarımız, aydınlık yarınlarımızın da teminatıdır. Bunun için onlara kaliteli yaşam olanaklarının ve çağın gerektirdiği eğitim imkânlarının sunulması en başta gelen önceliklerimiz arasında olacaktır. Onların sevgi ve hoşgörü ortamı içinde yetiştirilmesi, ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması, her türlü sorunlarının çözüm odaklı bir yaklaşımla ele alınması, dünyanın gelişmiş ülkelerindeki yaşıtları gibi nitelikli yaşam standartlarına erişimlerinin sağlanması ve yarınlara umutla bakabilmeleri için bir dizi çalışmaların öncelikle gerçekleştirilmesi hedeflerimiz arasındadır. 23 Nisan’ın coşkusu ve umudu ile en değerli varlıklarına, yine çok değerli başka bir varlık olan ulusal egemenliğimizin simgesi TBMM’nin açılışını bir bayram olarak armağan eden Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu uğurda canlarını ortaya koyan şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Tüm çocuklarımızın “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu