fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

TOKAT İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, TGC Başkanı Cemal İncesoyluer ve Melih Sağıroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan’ı bürosunda ziyaret ederek, Tokat için fikir alışverişinde bulundular.

Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, TGC Başkanı Cemal İncesoyluer ve Melih Sağıroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan’ı Tokat’taki bürosunda ziyaret ettiler.

MEVLÂM BİRLİĞİMİZİ DAİM EYLESİN

Ziyarette açıklamalarda bulunan Milletvekili Arslan, Tokat için fikir alışverişinde bulunmak üzere Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer ve Melih Sağıroğlu ile biraraya geldiklerini ifade ederek, “ ziyaret ve görüşleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Mevlâm birliğimizi daim eylesin” dedi.

ŞEHİRLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİMİZİ İLETTİK

Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz ise yaptığı açıklamada, Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan’a şehirle ilgili görüşlerini ilettiklerini ifade ederek, “yakın ilgi ve alakalarından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

DERDİMİZ TOKAT, KONUMUZ TOKAT

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer ise yaptığı açıklamada, derdimiz Tokat, konumuz Tokat, sevincimiz Tokat olunca, sohbetinde güzel olduğuna dikkat çekerek, “Vekilimizin Tokat’a dair proje ve yatırım müjdeleri umudumuzu güçlendirdi…” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu