fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

VALİ BALCI, TOKATLILARIN BAYRAMINI KUTLADI

Tokat Valiliği tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma programı Vali Dr. Ozan Balcı, Milletvekilleri, protokol mensupları ve vatandaşların katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşti.

Vali Dr.Ozan Balcı, bayramların birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğini belirterek, Tokatlı hemşehrilerimize hayırlı bayramlar diledi.

Valimiz, çocuklarla da yakından ilgilenerek kitap hediye etti.

EMNİYET TEŞKİLATININ BAYRAMINI KUTLADI

Vali Dr. Ozan Balcı, İl Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret ederek görevi başındaki fedakar polisimizle bayramlaştı.

Vali Balcı, güvenlik güçlerine kazasız belasız görevler dileyerek polislerimize aileleriyle birlikte hayırlı bayramlar diledi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Ramazan Bayramı nedeniyle Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek hastalarımız ve görev yapan personelimizle bayramlaştı.

Vali Balcı, burada görev yapan personelin çok anlamlı ve hayırlı bir iş yaptığını belirterek, kendilerine teşekkür etti.

İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Vali Dr. Ozan Balcı Ramazan Bayramı nedeniyle İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek görevi başındaki itfaiye personelimizin bayramını kutladı.

Valimiz, itfaiye personelimize kazasız belasız hayırlı görevler diledi.

UYGULAMA NOKTASINA ZİYARET

Vali Dr.Ozan Balcı, Uzunburun Uygulama Noktasında görevi başında olan güvenlik güçlerimizi ziyaret ederek “Ülkemizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeden 7/24 görevinin başında olan emniyet güçlerimizin bayramını kutluyor, görevlerinizde kolaylıklar diliyorum.”dedi.

DEVLET HASTANESİNE ZİYARET

Vali Dr.Ozan Balcı, Ramazan Bayramı nedeniyle Tokat Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini ileterek Bayramlarını kutlayan Vali Balcı, hastalarımıza ve hasta yakınlarına çiçek verdi.

Vali Balcı, tüm sağlık çalışanlarımızın da Bayramlarını kutlayarak işlerinde kolaylıklar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu