fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

MÜDÜR ÖZDEMİR, ŞEHİT AİLELERİNİN RAMAZAN BAYRAMLARINI KUTLADI

Tokat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, eşi Şafak Özdemir, Şehit Yakınları ve Gaziler Birimi Sorumlusu Emre Deniz ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladı.

Yapmış olduğu ziyaretlerde Müdür Özdemir, şehit ailelerinin Ramazan Bayramını kutlayarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakan Derya Yanık, Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Şemseddin Yalçın ve Vali Dr. Ozan Balcı’nın selamlarını iletti.

Ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Şehit aileleri; “Bizleri bayram gününde yalnız bırakmayarak çok mutlu ettiniz. Evlatlarımız bayrağı, vatanı için şehit olup Türkiye’nin gururu olmuşlardır. Evlatlarımızın ve bizlerin unutulmadığını görmek bizi onurlandırıyor Allah (cc) devletimize zeval vermesin” diye konuştu.

Şehitliğin peygamberlikten sonra gelen en yüce makamlardan biri olduğunu vurgulayan Müdür Özdemir, “Hepimiz biliriz, Rabbimizin insanoğlu için bahşettiği en önemli makamlardan birisi hiç kuşkusuz şehitliktir. Evlatlarınız, bu kutlu yolun en büyük yoldaşları olmuş, Yüce Allah’ın rızasını kazanmak için, vatanımız için can verip, şehadet şerbeti içmişlerdir. Vatanı, bayrağı, ezanı için canlarını vermiş olan tüm aziz şehitlerimizi sizlerin nezdinde bir kez daha saygı ve şükranla anıyor, Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Sözlerinin devamında Özdemir, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, şehitlerimizin emanetleri olan ailelerinin kendi aileleri olduğunu ifade etti ve kendilerini asla yalnız bırakmayacaklarını ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu