fbpx
Çorum Gündemi

AK Parti Çorum Mv Sn Erol Kavuncu’nun DOKAP Başkanı ile görüşmesi

 

DOKAP Başkanımız Hakan GÜLTEKİN ve Bşk. Yrd. Şeref Demir beyler kadim medeniyetler şehrimiz Çorum’umuzda misafirlerimiz oldular.

 

İl Tarım Müdürümüz Orhan Sarı, İl Bilim Sanayii ve Teknoloji Müdürümüz Murat Ocak, İl Tarım Mdr Yrd Erdem Kolabaş,

Şube Müdürü Arzu Özkader

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya ile 2021 Yılı Yatırım Programı kapsamında DOKAP İdaremizin ilimize destek verdiği projelerimiz hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunduk.

 

DOKAP’ın yatırım alanlarını ve kabiliyetlerini değerlendirerek, Çorum’umuzun potansiyeliyle örtüşebilecek yeni yatırımların, hizmetlerin neler olabileceğini görüştük.

 

Çorum’un gelişmesi, kalkınması, hedeflerine emin adımlarla ilerlemesi anlamında, sanayi, tarım ve turizm kapsamında önemli proje destekleri sunan DOKAP ile işbirliğimiz artarak devam edecek inşallah.

 

DOKAP ciddi yatırım bütçesi ile bölge illerin gelişmesini sağlamak, kalıcı istihdam alanları oluşturarak göç veren bölge değil göç alan bölge konumuna getirmek vizyonuyla çalışmaktadır. Bu doğrultuda sanayi, tarım, turizm, kentleşme ve daha birçok hizmet ve yatırım projesine katkı sağlayan DOKAP potansiyeliyle Çorum’a ayrıcalıklı fırsat ve imkânlar sunmaktadır.

 

Çorum’un tüm dinamikleriyle birlikte hareket ederek, Çorum’un bu potansiyelden en yüksek oranda faydalanması için tüm paydaşlarımızla çalışıyoruz. Her şey bölgesinin parlayan yıldızı, gelişen, kalkınan büyük Çorum için…

 

DOKAP Başkanımız Hakan GÜLTEKİN ve ekibine ziyaretleri ve başarılı çalışmaları vesilesiyle teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu