fbpx
TokatTokat Siyaset Haberleri

AK PARTİ TEŞKİLATI AİLE İFTARINDA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde düzenlenen ‘Aile İftarı’ Tokat’ta da İl Başkanı Cüneyt Aldemir ve teşkilatı tarafından verildi. İftara, Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum ve tüm teşkilatlar katıldı.

İftarda açıklamalarda bulunan AK Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir, Ramazan’ın bereketini Tokat Teşkilatıyla birlikte yaşadıklarını belirterek, “İftar programımıza katılan bütün teşkilat mensuplarımıza can-ı gönülden teşekkür ederim. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise, “Büyük ve güçlü Türkiye’nin AK Kadroları olarak, 81 ilimizde düzenlenen Aile İftarı kapsamında Tokat teşkilatımızın tüm kademelerimizle birlikte ifta ettik.

2023 Haziran’ında hedefimize ulaşana kadar büyük ailemizle durup dinlenmeden çalışacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ise, “Ramazan Bereketini AK Parti Tokat İl Başkanlığımızın organizesinde düzenlenen,il geneli tüm teşkilatımızın buluştuğu iftar sofrasında yaşadık. İl Başkanımız Cüneyt Aldemir’in şahsında emeği geçen herkese ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Mevlâm birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”

Anayasa Komisyonu Başkanı ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, ise yaptığı açıklamada, “Soframız bir, gönlümüz bir. Sevginin ve paylaşmanın bir sofra etrafında kardeşlik duygularıyla birleştiği, İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Aile İftarında Mübarek Ramazan ayının bereketini il genelindeki teşkilatlarımızla birlikte yaşadık. Rabbim birliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu