TokatTokat'dan Güncel Haberler

ENGELLİ VE AİLELERİ DOYASIYA EĞLENDİ

Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi, engelliler ve aileleri için müzikli kahvaltı düzenledi. Tokat Engelsiz Yaşam Parkı’nda yapılan etkinliğe engelli çocuklar ve aileleri katıldı.

Pandemi nedeniyle uzun süredir evlerde olan engelliler ve aileleri için Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şubesi müzikli kahvaltı programı düzenledi. Etkinliğe Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, siyasi parti temsilcileri, davetliler, engelliler ve aileleri katıldı. Kahvaltı programına katılanlar çalan müziklere eşlik ederek doyasıya eğlendi hem de arkadaşlarıyla bir araya gelerek güzel havanın tadını çıkardı.
Etkinlikte konuşan Türkiye Sakatlar Derneği Tokat Şube Başkanı Ali Aras, “Dernek olarak organize ettiğimiz Engelsiz yürekler müzikli kahvaltı programını gerçekleştirdik şükürler olsun engellerimize ve vefakar ve cefakar ailerine bir nebze olsa mutlu edebildiysek ne mutlu bize bu programda bizleri onurlandıran çok değerli Belediye başkanım Av Eyüp Eroğlu’na siyasi parti temsilcilerine müzik kurubunu organize eden Kadir Eker kardeşime yine T S D Amasya şube başkanı Emine Hicin Aslana, Niksar bedensel engelli derneği başkanı Remzi Göktürk’e yine bu programda bizlere destek veren emeği geçen herkese teşekkür ederim saygılarımı sunarım” diye konuştu.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek engelli ve aileleriyle tek tek ilgilendi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu