Samsun

Sandıkçı: “Cani̇ke Vi̇zyon Projelerle Değer Kattık”

Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye vizyon projeler il değer kattıklarını belirterek, “Türkiye Yüzyılı’na yakışır projeleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Kaşyayla Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçeye yeni dönemde kazandırılacak yatırımlar hakkında vatandaşlara bilgiler aktardı.

Canik’i her alanda daha ileriye taşıyacaklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemize kazandırdığımız yatırımlarla hemşerilerimizin yerinde hizmet almalarını sağladık. Yeni sosyal alanlar ile ilçemizin çehresini değiştirdik. Canik’e vizyon projelerle değer kattık. Türkiye Yüzyılı hedeflerimiz doğrultusunda gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye Yüzyılı’na yakışır eser ve hizmetleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Programa, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, MHP Canik İlçe Başkanı Süleyman Baltacı, Canik Belediye Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı Canik Belediye Meclis Üyesi Adayları ve vatandaşlar katıldı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu