fbpx
HGYD

TGF HEYETİ ANADOLU TURUNDA

Türkiye Gazeteciler Federasyonu 20 şehri kapsayan teşkilat ziyaretlerine Çorum’dan başladı.
TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir ve Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun’dan oluşan heyet, gezinin ilk gününde Çorum Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’ni ziyaret etti.
Dernek Başkanı Birkan Demirci ve üyelerin hazır bulunduğu ziyarette TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, “Hem Anadolu basınının sorunlarını yerinde dinlemek hem de yeni seçilen yöneticileri kutlamak amacıyla gezi programlarını sürdürüyoruz. Daha önce Marmara, Batı Karadeniz, Ege ve Akdeniz bölgelerinde üyelerimizle bir araya geldik. Bu gezi programıyla da İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde üyelerimizle buluşacağız. Sonraki dönemde yine ziyaretlerimiz sürecek” diye konuştu.
Genel başkan Karaca, Anadolu basının özellikle son dönemde zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Sorunların çözümü için meslektaşlarımızın sesi olmaya, bu sesi duyurmaya devam edeceğiz” dedi.
Çorum Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci de TGF heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu