ÇorumÇorum'dan Spor Haberleri

ÇORUMSPOR’DA TRANSFER SESSİZLİĞİ BOZULDU

2.Lig’e yükselmesinin ardından transferde sessizliğin hakim olduğu Yeni Çorumspor’da iç transfer görüşmeleri başladı.

Başkan Fatih Özcan’ın yaptığı açıklamaların ardından beklentilerin hakim olduğu Kırmızı-Siyahlılarda taraftar yapılacak olan transferleri merakla beklerken, Yeni Çorumspor tarafından iç transfer görüşmelerinin başlandığıyla ilgili açıklama yapıldı. Yeni Çorumspor’un sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada iç transferde Osman Bodur, Mert Ilıman ve Batuhan Demirel ile görüşmelere başlandığı belirtildi. İç transfer görüşmelerinin hafta sonunda da devam edeceğinin öğrenildiği Yeni Çorumspor’da yeni sezon hazırlıklarına alt yapıdan da bir çok futbolcunun denemeye alınacağı öğrenildi.

ILIMAN VE DEMİREL DEVAM DEDİ

İç transfer görüşmeleri başlatılan futbolculardan Mert Ilıman ve Batuhan Demirel sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla yeni sezonda da Yeni Çorumspor ile devam edeceklerini duyurdular. Öte yandan tecrübeli futbvolcu Osman Bodur ile de büyük ölçüde anlaşma sağlandığı 3 futbolcu ile de sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

DIŞ TRANSFERDE DİKKATLİ DAVRANILACAK

Maddi anlamda henüz somut bir adımın atılmadığı Yeni Çorumspor’da dış transferde çalışmalar hassasiyetle sürdürülüyor. Tatilde olan Başkan Fatih Özcan’ın transfer için telefonlarla sürekli görüşme halinde olduğu, kendisine belirtilen isimlerle ilgili ise oldukça hassas davrandığı bilgisine ulaşıldı. Dış transferde adeta ince eleyip sık dokuyan Yeni Çorumspor’da Hamit Işık ve Oğuzhan Yalçın’ın nokta transfer yapabilmek adına hummalı bir çalışma içerisinde oldukları öğrenildi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu