fbpx
TokatTokat'dan Güncel Haberler

TOKAT HEYETİNDEN ANKARA ÇIKARMASI

Tokat Valisi, Milletvekilleri, İl Başkanları, İl Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi Başkanı, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü, İlçe Başkanları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları’nın bulunduğu heyet, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Milli Eğitim Bakanlığı’na atanan hemşehrimiz Prof.Dr. Mahmut Özer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Tokat heyeti, İlimiz ile ilgili her konuda hassasiyet gösteren, başarılı çalışmalara imza atan Sayın Bakanımıza yeni görevinin Ülkemiz, Tokat’ımız ve kendilerine hayırlı olması, ayrıca kolaylıklar ve başarı dileklerini ilettiler.

Yapılan ortak basın açıklamasında;

Bizler her alanda Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda omuz omuza emin adımlarla ilerliyoruz. Ülkemizin her yanında ve her kademede görev yapan bürokratlarımız, siyasetçilerimiz, başkanlarımız ve vatandaşlarımızla büyük bir aileyiz. Bulundukları her alanda görevlerini başarıyla sürdüren, memleketimiz için projeleri, çalışmaları yakından ve özveri ile takip eden tüm Tokat’lı hemşehrilerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Türk halkı olarak her şeyin en iyisine layık olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda, ilimizin de bu güzelliklerden, projelerden ve çalışmalardan en üst düzeyde faydalanması için bizler elimizden gelenin fazlasını yapmaya, birlik ve beraberlik ruhu içerisinde çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi “ Aşkınan çalışan yorulmaz!”

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof.Dr. Mahmut Özer’in yeni görevinin Aziz Milletimize, Tokat’ımıza ve kendilerine hayırlı olmasını ve başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu