TokatTokat'dan Güncel Haberler

AK PARTİ HEYETİ GÜNEBEKEN KÖYÜ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, İl Başkanı Ali Özer ile birlikte Tokat’ın Niksar İlçesi’ne bağlı Günebakan Köyü’nde yaşanan heyelan bölgesinde incelemelerde bulunarak geçmiş olsun temennisinde bulundular.

Editör-Taner Yeşilsu

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan beraberinde İl Başkanı Ali Özer, İl Başkan Yardımcılarımız Osman Altunordu, Erhan İlhamoğlu, Başkan Danışmanımız Murat Sarı, Niksar İlçe Başkanımız Akif Karataş ve Niksar İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte Niksar Günebakan Köyü’nde meydana gelen heyelan sonrası bölgede incelemelerde bulundular.

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, yaptığı açıklamada bölge halkına geçmiş olsun temennisinde bulunarak, “Yaşanan heyelandan etkilenen yerlerde İl Başkanımız Ali Özer, İlçe Başkanımız Akif Karataş, yönetim kurulu üyelerimiz ile incelemelerde bulunduk. Devletimiz ilgili kurumlarımızın müdürleri, amirleri, kolluk kuvvetlerimiz ile afet bölgesinde ve bizlerde hemşehrilerimize bir arada gelişmeleri yerinde ve yakından takip ediyoruz. Rabbim, tüm afetlerden memleketimizi ve milletimizi muhafaza eylesin” dedi.

İl Başkanı Ali Özer ise incelemelerin ardından Günebakan Köyü halkına geçmiş olsun temennisinde bulundu.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu