fbpx
TokatTokat Siyaset Haberleri

AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE PROGRAMI, BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ KONUKLARIYLA BU CUMARTESİ TOKAT’TA

81 ilde düzenlenen AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Programı, birbirinden değerli konukların katılımlarıyla bu Cumartesi günü düzenlenecek. Tokat 26 Haziran Kültür Sarayında saat 10.00’da başlayacak.

“Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” sloganıyla AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından 81 ilde düzenlenen programa birbirinden değerli konuklar katılarak katılımcılara eğitim veriyor. Teşkilat Akademisi Mahalle Programı, 81 ildeki tüm Mahalle Başkanları için düzenleniyor.

HALİL ETYEMEZ, ABDURRAHMAN UZUN, TARKAN ZENGİN ve YUSUF ALABARDA TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE PROGRAMI İÇİN TOKAT’A GELİYOR

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Yazar Abdurrahman Uzun, Akademisyen Tarkan Zengin ve Güvenlik Uzmanı Yusuf Alabarda ilimize gelerek Teşkilat Akademisi Mahalle Programına katılacaklar.

İL BAŞKANIMIZ CÜNEYT ALDEMİR: TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE PROGRAMIMIZ, TÜM TEŞKİLATLARIMIZA HAYIRLI OLSUN

AK Parti Tokat İl Başkanımız Cüneyt Aldemir, Teşkilat Akademisi Mahalle Programı ile ilgili olarak “81 ilde düzenlenen Teşkilat Akademisi Mahalle Programının ilimizde gerçekleşmesinin heyecanını yaşıyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanımız Sayın Mustafa Şen’e, İl AR-GE başkanlıklarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Programımızın tüm teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu