Çorum

Başkan Torun’dan Güreşçilere Destek

Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, Uğurludağ Belediyesi adına Kırkpınar Yağlı güreşlerinde yarışacak olan, Uğurludağlı güreşçiler den Duran Çam ve Batuhan Çam’a kispet hediye etti.
Uğurludağ’ın başarılı Belediye Başkanı Torun, Uğurludağ Belediyesi adına Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde yarışacak olan, Duran Çam ve Batuhan Çam’ı makamında kabul etti.
Uğurludağ ilçesini yatırımlarla şaha kaldıran Torun, bunun yanında ilçe de yapılan tüm sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere de desteklerini esirgemiyor.
Seçim süreçlerinde ilçe halkına verdiğini tüm sözleri yerine getiren Belediye Başkanı Torun, spora ve sporcuya destek olma sözünü de yerine getirmeye devam ediyor.
Desteklerinin artarak devam edeceğini belirten Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, sanattan-kültüre, kültürden-eğitime, eğitimden-spora her alanda Belediye olarak başarı adına yola çıkan herkesin yanında olduklarını ifade etti.
İlçesine kazandırdığı birbirinden önemli yatırımlarla başarılı işlere imza atan Başkan Torun, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutan ve onların gelişmelerine katkı sağlayan tüm spor dallarına desteklerinin süreceğini söyledi.
İlçede taraflı tarafsız bütün kesimler tarafından sevilen Torun, İnsan odaklı ve bulunduğu bölgeye can suyu olan projelerle ilçenin her noktasını yatırımlarla donatmayı sürdürüyor.
Duran ve Batuhan Çam Başkan Torun’a teşekkür ederek, başarılı olacaklarının sözünü verdiler.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu