Çorum Siyaset Haberleri

BAYAT’TAN TBMM’YE ÇIKARMA!

Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü önderliğinde AK Parti ilyçe teşkilatı mensupları TBMM’ye adeta çıkarma yaptı.
İlçe Başkanı Mehmet Fatih Balcıoğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticilerinden oluşan heyeti, TBMM’de Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ağırladı.
Çorum Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu ile birlikte İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’nın da katılımı ile TBMM’de bir toplantı düzenlendi. Toplantıda Bayşat heyetinin taleplerini dinleyen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Bayat halkının her zaman AK Parti’nin yanında olduğunu o nedenle Bayatlıların hizmetin en iyisine layık olduklarını ifade etti.
Bayat’ın AK Parti ile birlikte geliştiğini ifade eden Ceylan, “Bizler merkezde yaşayan insanlarımız hangi hizmetlerden yararlanıyorsa ilçelerimizde yaşayan halkımızın, hatta köylümüzün de o hizmetleri eksiksiz olarak yararlanmasının çabasındayız. Bizler halkımızı en iyi şekilde yaşatmanın derdindeyiz” ifadelerini kullandı.
Bayat heyeti de kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı baştan MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan olmak üzere tüm milletvekillerine ve il başkanı Yusuf Ahlatcı’ya teşekkür ettiler.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu