Çorum'dan Spor Haberleri

ÇORUM FK’DA SULAR DURULMUYOR…

Zor günler yaşayan Çorum FK’da her geçen gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Hacettepe mağlubiyet sonrası 3 gün önce göreve başlayan yeni teknik direktör İsmail Güldüren istifa etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Güldüren; “Bugün oynadığımız ve 2-1 mağlubiyet ile sonuçlanan Hacettepe maçı sonrasında uzun süredir devam eden iç saha mağlubiyetlerin taraftar üzerinde yaratmış olduğu gerginlik sonrasında tribünlerin Kulüp Başkanı Fatih Özcan ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan Yalçın’ı istifaya davet etmeleri ve devamında oluşan olaylar neticesinde yönetim kurulunun ‘6 As oyuncuyu kadro dışı bırakması’ ve akabinde ‘Başkan ve Başkan Yardımcısının Aktif Görevlerini sonlandırdığını ‘belirtmesi üzerine ;

Ekibimizle birlikte yapmış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde kulüp içi sağlıklı çalışma ortamının kaybolması dolayısıyla 3 gün önce anlaşmış olduğumuz Çorum FK Tekni̇k Direktörlük Görevinden Ayrılmış Bulunmaktayız. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.” dedi.

BAŞKAN VE YARDIMCISININ DA İSTİFA EDECEĞİ KONUŞULUYOR

Kulüp Başkanı Fatih Özcan ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan Yalçın’ın da istifalarını sundukları iddia edilirken kulüpten remi bir açıklama yapılmadığı öğrenildi.

Fatih Özcan’ın bugün basın açıklaması yapması bekleniyor.