fbpx
Çorum Siyaset Haberleri

ESNAFIN İLGİSİYLE ISINDILAR

AK Partililer, seçim çalışmalarını Gazi Caddesinde esnaf ziyareti ile sürdürüyor

AK Parti teşkilatları, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimleri ile ilgili çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Seçim Koordinasyon Merkezinin belirlediği program dahilin de çalışmalarına devam eden AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Gazi Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundular.

İl başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri ve il genel ve belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyaretlerde Milletvekili Ceylan, İl başkanı Ahlatcı, belediye Başkan adayı Aşgın ve merkez ilçe başkanı Akar, esnaflara hal-hatır sorarak hayırlı işler dilediler.

Soğuk havaya rağmen ziyaretlerini aksatmadan sürdüren AK Partililer, esnaf ve vatandaşlardan gördükleri ilgiden çok memnun kaldılar.

İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Hemşehrilerimizin sıkıntı ve taleplerini bizzat dinledik. Her zaman vatandaşımızın yanındayız. Onların sorunlarını çözmek için hep birlikte, el ele vererek çalışıyoruz. Allah’ın izniyle Çorum’umuz gönül belediyeciliğiyle yönetilmeye devam edecektir inşallah” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden esnaf ve vatandaşlar da AK Partililere teşekkür ederek başarılar dilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu