Çorum Siyaset Haberleri

KILIÇ SANAYİDE BARIŞ GÜVERCİNİ UÇURDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, gittiği Küçük Sanayi Sitesi’nde barış güvercini uçurdu.

Sanayide esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam eden CHP Adayı Kılıç, kendisine hediye edilen bir güvercini ise özgürlüğüne kavuşturdu.

Gittiği tüm işyerlerinde sıcak ilgiyle karşılanan Özgür Kılıç, seçim zamanlarının bayram zamanları olduğunu belirterek, “Seçim kampanyası halka birbirini dinleme, öğrenme ve dertleşme fırsatı verir. Bu fırsatları iyi değerlendirelim. Aramızdaki dostluk bağlarını böylece daha çok pekiştirebiliriz” dedi.

Çorumlu tüm vatandaşların güzel ve sıcakkanlı olduğu ifade eden Kılıç, “Bizim halkımız güzeldir. Türkiyemiz güzeldir. Her mahallede, her sokakta, her işyerinde hatta her evde bir bilge insan bulursunuz. Birbirimizi dinledikçe ne kadar kalabalık olduğumuzu görürüz ve yüzümüz güler. Biz gülersek herkes güler” diye konuştu.

Herkese derman olmak için Derman Belediyeciliği dediklerini vurgulayan Kılıç, “İçinde bulunduğumuz ekonomik krizin tek çözümü Derman Belediyeciliğidir. Gelin sizde tarafınızı Derman Belediyeciliğinden yana kullanın” şeklinde konuştu.

Özgür Kılıç ayrıca ziyaret ettiği bir işyerinde ise bilardo masasının başına geçerek, bilardoda ustalığını konuşturdu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu