fbpx
Tokat'dan Güncel Haberler

PROF. DR. ATEŞ KARA İSMİ NİKSAR’DA YAŞAYACAK

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara’nın ismi 2. Etap TOKİ ile Çamiçi Yaylası arasındaki güzergâha verildi.
Niksar Belediyesi Nisan ayı Olağanüstü Meclis Toplantısında alınan kararla Sağlık Bakanlığı tarafından kurulan Bilim Kurulunda yer alan ve katıldığı televizyon programlarında sürekli memleketi olan Niksar’ı anlatan Prof.Dr. Ateş Kara’nın ismi 2. Etap TOKİ ile Çamiçi Yaylası arasındaki güzergâha verildi.
Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Prof.Dr. Ateş Kara ile tüm Niksarlılar olarak gurur duyduklarını belirterek; “Koronavirüs ile mücadelede Sağlık Bakanlığı tarafından kurulan Bilim Kurulunda yer alan, katıldığı televizyon programlarında sürekli ilçemizden bahseden hemşehrimiz Prof.Dr. Ateş Kara’nın ismini Nisan ayı Meclis Toplantımızda aldığımız kararla 2. Etap TOKİ ile Çamiçi Yaylası arasındaki güzergâha verdik. Hocamıza tüm Niksarlı hemşehrilerimiz adına tekraren teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Başa dön tuşu