Çorum Siyaset Haberleri

ŞAHİN ‘’YUSUF BEY MASAL BİTTİYSE ARTIK UYANMAK İSTİYORUZ’’

Mhp Çorum Belediye Başkanı Kenan Şahin Parti Binasında Basın Toplantısı Düzenledi.

MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, AK Parti’nin tehdit ve şantajla seçim kazanmaya çalıştığını belirtti. Partisinin il binasında bir basın toplantısı düzenleyen Şahin, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı’nın dün yaptığı açıklamaların ardından Ahlatcı’yı ve AK Parti’yi sert bir dille eleştirdi. Şahin Yusuf Ahlatcı’nın adeta CHP propagandası yaptığını dile getirerek, “Her fırsatta MHP’ye verilen oylar CHP’ye gider diyor. Ahlatcı’da bir CHP taraftarlığı var” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arslan Kaynar ve Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, bugün saat 16.00’da parti binasında düzenledikleri basın toplantısında, AK Parti’nin yerel yöneticilerini eleştirdiler. MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, AK Parti’nin yerel temsilcilerinin seçim propaganda döneminin başından bu yana CHP ile yarıştıkları şeklinde söylemlerde bulunduklarını belirterek, “AK Parti il ve ilçe yöneticileri CHP tarafgiri gibi konuşuyorlar. Sosyal yardımların kesileceğini söylüyorlar. Tehdit ve şantajla seçim almaya çalışıyorlar. Biz yandaşları beslemeyeceğiz. Kaynak aktarmayacağız.” dedi. Şahin, bir belge göstererek, AK Parti’de görev yapan bir parti görevlisinin belediyeden maaş aldığını iddia etti.

 

MHP İl Başkanı Arslan Kaynar ise, Çorum’da seçim döneminde hiçbir zaman Cumhur İttifakı’nın ruhuna aykırı hareket etmediklerini belirterek, “AK Parti yerel yöneticileri sürekli CHP ile yarışıyoruz diyerek MHP’yi yok saydılar. MHP’ye gönül verenlere karşı talihsiz açıklamalar yaptılar. AK Partili kardeşlerimiz bu sefer MHP, bu sefer Kenan Şahin deyin.” diye konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu