fbpx
Tokat'dan Güncel Haberler

SULUSARAY’DA İYİLİK HAREKATI

Tokat Sulusaray Müftülüğü tarafından 09-14 Mart tarihleri İyilik Haftası münasebetiyle “Dünyayı İyilik Değiştirecek” sloganıyla etkinlikler gerçekleştirildi, sosyal yardımlara destek veren vatandaşlara plaket verildi.
Türkiye Diyanet Vakfı’nın kuruluş yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen İyilik Haftası’nda bu yıl Türkiye Diyanet Vakfı Sulusaray Şube Başkanlığı tarafından hayra ve iyiliğe olan farkındalığı artırmak amacıyla Sulusaray İlçe Müftüsü Hacı Ahmet Başaran ve müftülük personelince esnaf ve evlere ziyaretleri yapıldı.
MHP İLÇE BAŞKANI MEHMET AKİF ÖZ’E PLAKET
Müftülük tarafından yaşadığı toplumda bireyleri iyilikle harekete geçiren ve çevresine ilham veren kişilere de teşekkür belgesi ve plaket verildi. MHP Sulusaray İlçe Başkanı Mehmet Akif Öz’e de teşekkür belgesi ve plaket alanlar arasında yer aldı.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan MHP Sulusaray İlçe Başkanı Mehmet Akif Öz, “Türkiye Diyanet Vakfı tarafından şahsıma verilen bu anlamlı teşekkür belgesini başta rahmetli babam olmak üzere aile büyüklerim adına aldım. İlçemize kazandırılan görkemli caminin yapılışında emeği olan başta dernek Başkanı Ahmet Aydın’a ve yönetimine ayrıca sayın müftümüz Hacı Ahmet Başaran’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başa dön tuşu