Çorum Siyaset Haberleri

TERLEMEZOĞLU:“24 SAAT AÇIK BİLGİ OFİSLERİYLE VATANDAŞIN BELEDİYE’YE ULAŞMASI KOLAYLAŞACAK”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları Ata caddesinde sürdürdü.

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında Çorum merkezde bulunan Ata Caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Cadde üstünde bulunan taksi duraklarına, kahvehanelere ve işyerlerine tek tek giren Terlemezoğlu’na vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşların sorunlarını ve dertlerini tek tek dinledi. Terlemezoğlu, vatandaşlara Çorum Belediyesini kazanmaları halinde belediyeyi beraber yönetme sözü verirken, vatandaşlarda Terlemezoğlu’na başarılar diledi.
HÜZÜN VE MUTLULUK BİR ARADA YAŞANDI
Bilgi Terlemezoğlu, Otobüs durağında bekleyen yaşlı bir vatandaşla sohbet etti. Vatandaş, otobüs durağı hakkında mağdur olduğunu bu durumu belediyenin binasına gidip yetkililere ilettiğini ama olumlu veya olumsuz bir cevap alamadığı, tekrar belediyeye gitmek istediği fakat Başkanla görüşme umudunun olmadığını ve belediyenin de çok uzak olduğunu gidip gelmenin güç olduğunu söyledi.
Buna karşılık İyi Parti Adayı Terlemezoğlu, her mahalleye 24 saat açık bilgi ofisleri açacağını, vatandaşın belediyeye kadar gelmek zorunda kalmayacağını ifade ederek, talep, şikâyet öneri ve eleştirilerini bu ofislere gelerek yapabileceğini anlattı. Terlemezoğlu, Bilgisayar ortamında görüşlerini belirteceğini, mesajın aynı anda başkanın cep telefonuna da düşeceğini 15 gün içerisinde olumlu veya olumsuz gerekçesiyle beraber cevap verileceğini böylece belediyenin halkın ayağına giderek,24 saat hizmet vereceğini söyledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu