Çorum Siyaset Haberleri

AŞGIN’A DESTEK TURLARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, kentin çeşitli bölgelerinde esnaflar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

31 Mart Yerel seçimlere haftalara kala Milletvekili Ceylan, partisinin Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın’a destek turlarını sürdürüyor. Çorum’da, ‘Sıkmadık el ve girmedik gönül bırakmayacağız’ sloganı ile seçim çalışmalarına aralıksız sürdüren Ceylan esnaf bugünde Osmancık Caddesi ile devam etti. Ziyaretlerde esnaf tarafından sevgi seli ile karşılanan Ceylan, 31 Mart yerel seçimde, partisinin Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Aşgın için destek istedi.

Belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğunu kaydeden Ceylan, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlayan bu kutlu yürüyüşümüz ile Türkiye her alanda gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Bu gelişmeden Çorum’umuz da payını aldı ve almaya da devam edecektir. AK Partimiz Çorum ile tanışmadan önceki fotoğrafa bakın ve şimdiki görünen fotoğrafa bakın. Artık belediyemiz yol, kanalizasyon gibi benzeri yapması gereken işler ile değil sosyal belediyecilik ile de anılır hale geldi. Bu hizmetlerimizin devamı için 31 Mart’ta sandıkları AK Parti ile patlatmalıyız. Bizim tek amacımız güzel Çorum’umuz ve sizlerin rahat bir şekilde hizmetlerden yararlanmasıdır” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, Çorum’a Askeri Birlik sözü aldıklarını hatırlatan Ceylan, “Çorum’umuzun her alanda gelişmesi için çalışıyoruz. Bu gelişmelerden esnafımızın da pay alması içinde çaba sarf ediyoruz. Çorum’umuza Askeri Birlik kurulması noktasında girişimlerimiz güzel sonuçlar verdi. Kısa süre içinde kurulacak olan bu Askeri Birlik ile hem Çorum’umuz kazanacak, hem de esnafımız kazanacaktır. Şehrimize ve siz esnafımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşları da ihmal etmeyen Ceylan, kimi zaman bir abi, kardeş ve evlat gibi vatandaşların sorunlarını dinledi, dertlerini bir bir not aldı.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu