Çorum Siyaset Haberleri

AŞGIN’DAN ‘BİZE MİLLETİMİZİN SEVGİSİ YETER’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, seçim çalışmalarına başladıkları günden itibaren büyük bir sevgi seliyle karşı karşıya kaldıklarını belirterek, “Biz milletin gönlüne girebilmişsek, bize bu sevgi yeter. Çok şükür hemşehrilerimiz  makamların en büyüğü olan gönüllerini bize açtı.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’yle birlikte siyaset anlayışını değiştirdiğini söyleyen Halil İbrahim Aşgın, “Biz kuru bir davanın peşinde makamlarla nefislerini körlemek için yola çıkanlardan değiliz. Hak rızasında yol alıp, halk gönlünde dualarla bezenmek bizim asıl muradımızdır.” diye konuştu.

Şehrül Emin sıfatına talip olmanın büyük sorumluluklar taşıdığını dile getiren Aşgın, açıklamasında şunları ifade etti; “Bir meseleye dünya gözüyle bakarsanız, makamları nimet olarak görürsünüz. Biz, mana gözüyle bakıp makamların nimetine değil, sorumluluğuna ve ardında gizli bekleyen dualara talibiz. Bizim amacımız dünyalık değil, ahiret azığı biriktirmektir. Arzumuz da hedefimiz de bu aziz şehri huzur yumağına büründürmektir. İnsanların gönlünü kazanmadığınız bir beldede makam kazansanız ne olacak.  Tarihe geçmiş en büyük fetihler gönüllerin fethiyle başarıya ulaşmıştır. Biz gönülleri fethettik çok şükür. Şimdi sıra 31 Mart’ta bu fethin ilanına geldi. Milletimizin Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan güveni ve muhabbetiyle açılan yollarımızda, bu güvene layık olmak için yürüyoruz. ” dedi.

Çorum’u Çorumlu’yla birlikte yöneteceklerinin altını çizen AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Ufkumuzu dar tutup, basit kalıpların mahkumu olmayacağız. Her ne yapacaksak, merkezinde mutlaka insanımızın mutluluğu ve huzurunu esas alacağız. Gönül Belediyeciliği ifadesi basit bir seçim sloganı değil, bizim inancımızın temelidir. Bizden muhabbet ve sevgisini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime, partimize ve şahsımıza gösterdikleri teveccüh için can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Allah’tan duam o ki, bu sevgiye layık olmayı nasip etsin.” diye konuştu.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu