Çorum'dan Spor Haberleri

ÇORUMSPOR’DA NELER OLUYOR?

2. Lige yükselişinin ardından Çorum Halkına sevinç yaşatan Yeni Çorumspor, başkan Fatih Özcan’ın istifası ile zor günler yaşamaktaydı.

Yeni stadın yeni ligin başlamasına yetişip yetişmeyeceği tartışılırken bugün yapılan genel kurulda, önümüzdeki günlerde yapılacak olağanüstü genel kurula kadar Hamit Işık’ın başkanlık görevini yürütmesi kararı alındı.

TEKNİK DİREKTÖRDE İSTİFA ETTİ!

Genel kurula damgasını vuran olay ise teknik direktörden geldi. Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, Genel kurul sonrası yaptığı basın açıklamasında “Fatih Özcan yoksa ben ve ekibimde yok” diyerek istifa etti.

YENİ ÇORUMSPOR’UN İLK MAÇLARI DA BELLİ OLDU!

Belirsizliklerle dolu bir dönem yaşayan, başkanı ve hocası istifa eden Yeni Çorumspor’un 2. Lig ilk hafta maçları da belli oldu! 1 Eylül 2019 pazar günü 1922 Konyaspor ile karşılaşacak olan takımın, 8 Eylülde ise İnegölspor ile oynaması bekleniyor.

YENİ STAD YETİŞECEK Mİ?

TFF tarafından hazırlanan maç çizelgesinde Yeni Çorumspor’un kendi evinde oynayacağı Konyaspor maçını hangi sahada oynayacağı belli olmadığından “stadyumlarda yapılacak denetimden sonuçlarına göre daha sonra ilan edilecektir” notunun düşüldüğü görüldü.

 

Benzer Haberler

Başa dön tuşu